Sodowanie Warszawa

Sodowanie drewna to ekologiczna i skuteczna metoda renowacji

Sodowanie domów z drewna, kościołów ceglanych i wielu innych budynków to proces złożony i wykonywany przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, który jest znany nie tylko w Polsce, ale również i w całej Europie oraz w Stanach Zjednoczonych.

Sodowanie w Warszawie

Jeśli chodzi o metody takie jak sodowanie Warszawa to miasto, w którym można spotkać naszą ofertę. Warto więc wiedzieć, że rzeczone sodowanie, które oferujemy to najlepsza możliwa alternatywa dla piaskowania będącego bardzo szkodliwym procesem. Metodę sodowania stosuje się ze względu na to, iż jest ona w stu procentach ekologiczna, a także nie wpływa szkodliwie na środowisko.

Sodowanie drewna
Czyszczenie i konserwacja dachów (gontów)
Usuwanie pleśni i przebarwień
Malowanie i impregnacja.

Dlaczego warto postawić na sodowanie?

Sodowanie to metoda, która przygotowuje drewno, bądź cegłę pod impregnację lub malowanie. Proces ten, w przeciwieństwie między innymi do szorowania oraz mycia gąbką, jest suchy, a higroskopijna soda pozwala zebrać całą wodę. Dzięki temu, można szybko i bez obawy o pojawienie się grzyba przygotować powierzchnię pod impregnację.

Nasza firma gwarantuje nie tylko najwyższą jakość oraz rzetelność wykonywanych usług, ale także profesjonalne przygotowanie, doradztwo i szybką realizację zlecenia. Staramy się indywidualnie podchodzić do każdego zamówienia, dlatego też dobieramy materiały zgodnie z najwyższym poziomem technicznym oraz udzielamy gwarancji skuteczności oraz trwałości powierzchni. Warto także wspomnieć, że proponujemy naszym klientom możliwie najlepsze ceny rynkowe oraz profesjonalizm na każdym etapie sodowania.

Sodowanie, czyszczenie, renowacja domów i obiektów użyteczności publicznej

Naszą specjalnością jest sodowanie domów drewnianych, karczm  kościołów cegły i innych.
Metodę sodowania zalecamy jako w 100% ekologiczną i nieszkodliwą dla środowiska.
Najlepsza alternatywa dla szkodliwego piaskowania! Bądź powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką!
Sodowanie wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie znanym w Europie i w USA.
Obszary działania