Wieloletnie doświadczenie sprawia, że poziom świadczonych przez nas usług znajduje się na najwyższym poziomie. Jak działamy? Przede wszystkim fachowo, rzetelnie i terminowo. Dbamy o najmniejsze detale, dzięki czemu usatysfakcjonujemy nawet najbardziej wymagających. Warto również dodać, że wykorzystujemy innowacyjne technologie, dzięki którym można oszczędzić czas oraz zminimalizować koszty.

Sodowanie

Sodowanie świetnie sprawdza się w przypadku, gdy powierzchnia ma zostać poddana malowaniu lub impregnacji. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to o wiele efektywniejsze metoda niż szorowanie, Należy także podkreślić, że jest ona bezinwazyjna. Nie naraża powierzchni drewnianych na deformacje, czy też rozwój wilgoci. Dzięki sodowaniu możemy szybko i dokładanie wyczyścić budynek z wszelkich zanieczyszczeń np. mchu, zacieków, plam, zagrzybienia. Plusem jest to, że efekty są długotrwałe. Wykorzystujemy specjalistyczne urządzenie, które "wyrzuca" granulki sody pod dużym ciśnieniem.

Renowacja

Nowoczesny sprzęt umożliwia nam renowację domów, budynków użyteczności publicznej, obiektów sakralnych, zabytków, hal przemysłowych itd. Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki. Dobieramy najlepsze metody, dzięki którym rezultaty zabiegu będą utrzymywać się długi czas. Eliminujemy nawet rozległe zanieczyszczenia oraz przywracamy dawny blask powierzchni. Oczywiście dbamy o to, aby jej właściwości zostały zachowane. Wykonujemy również kompleksową impregnację, która chroni np. przed oddziaływaniem wilgoci, czy też pojawieniem się pleśni. Proponujemy również malowanie powierzchni.

Impregnacja/Malowanie

Impregnujemy powierzchnie zewnętrzne oraz wewnętrzne. Zabezpieczamy obiekty drewniane przez negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Wszystko po to, aby przedłużyć ich żywotność. Stawiamy na sprawdzone techniki m.in. impregnację zanurzeniową, impregnację próżniowo-ciśnieniową oraz malowanie. Konstrukcja będzie odporna nie tylko na warunki atmosferyczne, ale również grzyby, czy też insekty.

Piaskowanie to zabieg, który gwarantuje perfekcyjnie gładką powierzchnię. Sprawdza się on o wiele lepiej niż szlifowanie. Wynika to z faktu, że dzięki tej metodzie możemy oczyścić nawet trudno dostępne miejsca. Stosujemy urządzenie, które funkcjonuje w oparciu o sprężone powietrze zawierające piasek oraz inne cząsteczki (np. rozdrobnione szkło). Trzeba wspomnieć, że w ten sposób można również optycznie postarzyć powierzchnię.

Kontakt

Adres: Kraków/ 30-444 Góra Libertowska 24
Tel: 883989307
Mail: kontakt@renowacjadomow.com