Sodowanie to nieinwazyjna, ekologiczna metoda oczyszczania drewna

Sodujemy m.in. domy drewniane, kościoły, karczmy, domki letniskowe i inne obiekty drewniane

Czyszczenie, sodowanie, renowacja kamienic.

NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ JEST SODOWANIE DOMÓW DREWNIANYCH, KARCZM  KOŚCIOŁÓW CEGŁY I WIELE INNYCH. 
Metodę sodowania zalecamy jako w 100% ekologiczną i nieszkodliwą dla środowiska.
Najlepsza alternatywa dla szkodliwego piaskowania! Bądź powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką!
Sodowanie wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie znanym w Europie i w USA.

Dzięki odpowiedniej renowacji nawet bardzo leciwa kamienica może zyskać całkiem nowe życie i nowy wygląd. Ważne jednak, aby w odpowiedni sposób wykonać renowację i zastosować odpowiednie, nowoczesne metody czyszczenia. To dzięki nim można przywrócić budynkowi jego dawną świetność bez obaw o ewentualne uszkodzenia powierzchni.
Nasza firma od lat specjalizuje się w renowacji i czyszczeniu różnego rodzaju budynków. Renowacja kamienic, a konkretnie ich elewacji jest jednym z głównych obszarów naszej działalności.

dom z drewna renowacja

W jaki sposób przeprowadzamy renowację kamienic?

Wykorzystujemy do tego celu dwie metody – piaskowanie oraz sodowanie. Pierwsza z tym metod polega na czyszczeniu ceglanej elewacji strumieniem sprężonego powietrza z drobinkami różnego rodzaju twardych, drobnych i sypkich materiałów takich jak piasek czy też żużel. Dzięki takiej technice łatwo można usunąć nawet głębokie zabrudzenia, osady, porastające mchy czy też zacieki. Dzięki tej metodzie można bardzo mocno wygładzić powierzchnię, a także dotrzeć nawet do tych miejsc, które wydają się trudno dostępne.

Alternatywnym sposobem jest sodowanie kamienic, które polega na czyszczeniu elewacji za pomocą natrysku powierzchni budynku strumieniem cząsteczek sody. Ta metoda jest jak najbardziej ekologiczna i przyjazna środowisku, zabrudzenia są usuwane, a powierzchnia elewacji zostaje odpowiednio wygładzona.

Obie te techniki pozwalają osiągnąć upragniony cel – wspaniale wyglądający budynek, który po skończonej renowacji można zacząć użytkować wedle jego przeznaczenia. Dzięki odpowiedniemu wyczyszczeniu elewacji można w dalszych krokach podjąć decyzję o pokryciu jej w całości farbą lub też o zabezpieczeniu jej w jakiś inny sposób. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem służymy profesjonalnym sprzętem, nowoczesnymi technikami oraz fachowymi poradami co do sposobu renowacji kamienic.

Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3
Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt

Czyszczenie, sodowanie domów letniskowych

Aby drewniana elewacja robiła na patrzącym wrażenie, musi być czysta i zadbana.

Sodowanie, czyszczenie skansenów

Skanseny jako obiekty o tak dużym znaczeniu historycznym, niektóre to przecież prawdziwe zabytki klasy światowej, wymagają bardzo delikatnego traktowania podczas prac renowacyjnych.

Czyszczenie kamienic i budynków mieszkalnych

Dzięki odpowiedniej renowacji nawet bardzo leciwa kamienica może zyskać całkiem nowe życie i nowy wygląd.

Czyszczenie, sodowanie drewnianych kościołów

Zadaniem czyszczenia drewnianych kościołów, które wykonuje się poprzez sodowanie, jest przywrócenie im naturalnego koloru.

Czyszczenie, sodowanie hoteli i pensjonatów

Sodowanie w przeciwieństwie do tradycyjnego piaskowania jest całkowicie bezinwazyjne, więc nie uszkadza czyszczonej powierzchni.

Czyszczenie, sodowanie jachtów

Nie da się ukryć, że utrzymanie jachtu lub łodzi w czystości nie jest rzeczą łatwą.

Sodujemy, poddajemy renowacji i czyszczeniu

Oferujemy kompleksową renowację różnego typu obiektów drewnianych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Odnawiamy nie tylko domy, ale również tarasy, zabytki, obiekty użyteczności publicznej, budowle przemysłowe, a także wiele innych. Przez lata naszej działalności udało nam się zdobyć uznanie klientów z wielu miejscowości i regionów. Warto wspomnieć, że usługi dedykujemy wszystkim mieszkańcom każdej części kraju. Dojeżdżamy pod adres wskazany przez klienta.

Obszar działania firmy obejmuje teren całego kraju i podzielony jest na cztery sektory:
– północna Polska – Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok i inne;
– zachodnia Polska – Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz i inne;
– wschodnia Polska – Warszawa, Łódź, Kielce, Lublin i inne;
– południowa Polska – Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów i inne.
Wśród innych zalet przemawiających na korzyść Grupy Areca wymienić można bogate doświadczenie, solidność, elastyczność, szybkość reakcji oraz atrakcyjne ceny.

Zadzwoń już teraz:

883989307

lub napisz: