Sodowanie Gdańsk

Sodowanie drewna to ekologiczna i skuteczna metoda renowacji

Elewacja to wizytówka każdego domu i budynku. Nic więc dziwnego, że należy dbać jej wygląd z najwyższą uwagą. Każdy gospodarz stara się nie zaniedbać swoich obowiązków, w związku z czym stosuje najlepszą możliwą metodę na oczyszczenie ścian zewnętrznych domu. Mowa tutaj o sodowaniu.

Oferta sodowania drewna i nie tylko
W przypadku takim jak sodowanie Gdańsk to jedno z miast, w którym mogą Państwo spotkać się z naszymi usługami. To właśnie gdańszczanom oferujemy realizację zleceń na możliwie najwyższym poziomie i w stosunkowo krótkim czasie. Gwarantujemy również niskie, rynkowe ceny oraz udzielamy każdemu gwarancji na skuteczność i trwałość naszej pracy. Nasza firma każdego dnia stara się podchodzić do zamówień z najwyższą rzetelnością. Dzięki temu też, gdańszczanie są w pełni zadowoleni z naszych usług.

Sodowanie drewna
Czyszczenie i konserwacja dachów (gontów)
Usuwanie pleśni i przebarwień
Malowanie i impregnacja.

Korzyści sodowania drewna

Sodowanie drewna jest metodą posiadającą wiele zalet. Przede wszystkim należy nadmienić, iż jest ona w pełni ekologiczna oraz w żadnym wypadku nieszkodliwa dla środowiska naturalnego. W przeciwieństwie do piaskowania, nie niszczy elewacji, a wręcz obchodzi się z nią łagodnie przy jednoczesnym, dokładnym wyczyszczeniu powierzchni i przygotowaniu jej pod impregnację, bądź malowanie. Sodowanie drewna, a także cegły i innych powierzchni pozwala na między innymi usunięcie mchu, brudu oraz różnorodnych zacieków. Umożliwia także uniknięcie pojawienia się grzybów, co jest często przy szorowaniu gąbką. Jest to metoda, która stosuje suchą sodę oraz jest znacznie bardziej łagodna w stosunku do piaskowania.

Sodowanie, czyszczenie, renowacja domów i obiektów użyteczności publicznej

Naszą specjalnością jest sodowanie domów drewnianych, karczm  kościołów cegły i innych.
Metodę sodowania zalecamy jako w 100% ekologiczną i nieszkodliwą dla środowiska.
Najlepsza alternatywa dla szkodliwego piaskowania! Bądź powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką!
Sodowanie wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie znanym w Europie i w USA.
Obszary działania