Sodowanie to nieinwazyjna, ekologiczna metoda oczyszczania drewna

Sodujemy m.in. domy drewniane, kościoły, karczmy, domki letniskowe i inne obiekty drewniane

Renowacja, czyszczenie, sodowanie mebli

Stare antyczne meble, dalej cieszą dużą popularnością. Jednak na prawdziwe desginerskie cuda, stać tylko nieliczne osoby.
Ile razy tak było, że znaleźliśmy na strychu, czy w piwnicy stare antyczne meble które lądowały na śmietniku ponieważ były w złej kondycji. Każdemu przedmiotowi można nadać drugie życie. Wydaję się, że posiadanie niepowtarzalnego unikatowego przedmiotu z duszą jest wartę każdej ceny.

Renowacja mebli cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Świadomośc klientów w kwestii pięknych wnętrz jest o wiele większa niż jeszcze kilka lat temu. Tutaj z pomocą przychodzi nasza firma Renowacja Group. Zajmujemy śie kompleksową renowacją starych antycznych mebli. Jesteś zwolennikiem antyków? Chcesz posiadać w swoim domu unikatowe designerskie meble?
Jeśli posiadasz stare, zakurzone meble w swojej piwnicy czy garażu, przywieź je do nas. Zobaczysz sam jak można tchnąć nowe życie w antyki które według Ciebie nadawały by się już na śmietnik.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT by osoba z naszej firmy zadzwoniła
do Państwa. Chyba, że niechcesz czekać zadzwoń pod nasz numer widoczny w górnym rogu ekranu. Jesteśmy dla Ciebie.

Renowacja mebli jest jedną z wielu czynności, składających się na remont całego wnętrza. Jeśli stare sprzęty nie zostaną odnowione, nawet odświeżenie ścian i podłóg nie będzie w stanie przyćmić niedociągnięć meblarskich. Dlatego, podczas przeprowadzania remontu warto zadbać o wszelkie detale, w tym również o stan mebli.

NA CZYM POLEGA RENOWACJA MEBLI?
Renowacja mebli obejmuje szereg poszczególnych czynności, do których należą:
– ponowne lakierowanie powierzchni drewnianych,
– odmalowywanie elementów pokrytych wyblakłą lub odrapaną farbą,
– naprawa wadliwych mechanizmów (np. zawiasy, zamki od kluczy),
– odrestaurowywanie uszkodzonych lub zatartych ornamentacji,
– wzmacnianie elementów mocowań lub ich wymiana (gwoździe, kołki),
– odnowienie lub wymiana zniszczonej tapicerki.

ODNOWIENIE MEBLI SPOSOBEM NA ZAROBEK
Warto również pamiętać o tym, że odnowione stare meble stanowią dobrą lokatę kapitału. Wiekowe sprzęty w dobrym stanie osiągają wysokie ceny na rynku antyków, przez co ich sprzedaż może przynieść wymierne zyski właścicielowi.

RENOWACJA RODZINNYCH PAMIĄTEK
Wiele starych mebli to pamiątki po naszych przodkach, dlatego dla wielu ludzi mają one dużą wartość sentymentalną. Odnowienie takiego sprzętu może przynieść wiele radości osobom starszym lub darzącym dany mebel określonymi wspomnieniami. Jest to więc świetny sposób na sprawienie prezentu drugiej osobie.

JEŚLI ROZWAŻASZ RENOWACJĘ MEBLI – NIE CZEKAJ!
Renowacja mebli jest bardzo dobrą inwestycją. Nadaje wnętrzu świeży wygląd na wiele lat, może przynieść korzyści finansowe oraz pozwala na pielęgnację rodzinnych pamiątek. Nie czekaj więc, jeśli w Twoim domu znajdują się stare sprzęty, z których dawno już uleciał duch młodości. Wystarczy bowiem kilka zabiegów, a meble odzyskają swoją dawną świetność, dzięki czemu przyniosą ogromne korzyści swojemu właścicielowi.

Kontakt


Sodowanie drewna

Sodowanie budowlane

Sodowanie – motoryzacja

Sodowanie – cegła

Przygotowujemy darmową wstępną wycenę renowacji obiektu.