Sodowanie, renowacja, piaskowanie.

 

Sodowanie, renowacja, piaskowanie.

 

Sodowanie, renowacja, piaskowanie.

 

Sodowanie, renowacja, piaskowanie.

 

Sodowanie, renowacja, piaskowanie.

 

Sodowanie, renowacja, piaskowanie.

1
1

Renowacja

RENOWACJE ELEMENTÓW BUDOWLANO-ARCHITEKTONICZNYCH

OFERUJEMY RENOWACJE NASTĘPUJĄCYCH ELEMENTÓW BUDOWLANO-ARCHITEKTONICZNYCH

– ELEWACJE OBIEKTÓW:
Wykonujemy renowację ścian zewnętrznych i wewnętrznych budynków drewnianych oraz wszelkiego rodzaju konstrukcji drewnianych .

Drewno po zabiegu Renowacji wyglada jak nowe !

Po dokonaniu wizji lokalnej wykonujemy bezpłatną wycenę ofertową, po wstępnym rozpoznaniu zakresu robót, doboru metody wykonania robót oraz uzgodnieniu rodzaju materiałów do zastosowania w każdym konkretnym przypadku.

– TARASY:
• usuwanie powłok farb i pozostałości
• usuwanie mchów, glonów, zagrzybień itp
• czyszczenie drewna z zacieków
• impregnacja i malowanie specjalistycznymi środkami biobójczymi i ogniochronnymi
• Po renowacji Taras i deski wyglądają jak nowe są zabezpieczone przed działaniem szkodliwych warunków

– KOŚCIOŁÓW DREWNIANYCH , OBIEKTÓW ZABYTKOWYCH , POMNIKÓW ETC.

– BUDYNKÓW MESZKALNYCH, UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ I PRZEMYSŁOWYCH WYKONUJEMY KOMPLEKSOWĄ RENOWACJĘ POPRZEZ CZYSZCZENIE ZE STARYCH POWŁOK LUB ZABRUDZEŃ, WIELOKROTNĄ IMPREGANCJĘ NAJLEPSZYMY ŚRODKAMI ZE SKANDYNAWII

– ZRÓŻNICOWANĄ DLA RÓŻNYCH OBIEKTÓW I Z DOBIERANĄ METODĄ W ZALEŻNOŚCI OD RANGI OBIEKTU I ZAKŁADANYCH WALORÓW ARCHITEKTONICZNYCH. 

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ I ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ NASZEJ FIRMY!!!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Wykonujemy renowację wszelkiego rodzaju budowli drewnianych. Przed rozpoczęciem prac dokonujemy bezpłatnej wyceny potencjalnego remontu. Dzięki temu Klient od razu wie, z jakimi kosztami musi się liczyć. Ponadto uzgadniamy z nim zakres prac oraz rodzaj użytych materiałów. Oferowane przez nas zabiegi to:
– odgrzybianie drewna,
– usuwanie mchu z powierzchni drewnianych,
– usuwanie farb i ich pozostałości w celu odzyskania dawnej faktury drewna,
– czyszczenie drewna z zacieków, co przywróci drewnu dawny kolor,
– impregnacja środkami biobójczymi, co zapobiegnie zalęganiu się w drewnie insektów i roślin,
– powlekanie powierzchni drewnianych powłoką ognioochronną.

PRZYWRÓCIMY BLASK KAŻDEJ BUDOWLI
Renowacja domów tchnie nowe życie w stare budynki mieszkalne, przez co uczyni je bardziej przyjaznymi swoim mieszkańcom, czyniąc je ponadto ozdobą krajobrazu. W budynkach tego typu warto szczególnie dbać o podłogi i ściany, które ze względu na oddziaływanie wielu czynników mechanicznych i (w przypadku zewnętrznych ścian) atmosferycznych, są szczególnie narażone na zniszczenie. Impregnacja tych powierzchni uchroni je przed dalszą degradacją. Podłogi nie zmatowieją i nie zrobią się w nich dziury, zaś solidne ściany oprą się opadom deszczu i silnym wiatrom.

Renowacja kościołów przywróci obiektom sakralnym blask stosowny dla miejsc kultu. Oferta zabiegów jest podobna, jak w przypadku renowacji domów, lecz obejmuje również fachową konserwację elementów wystroju świątyni, do których mogą zaliczać się także przedmioty kultu.

Renowacja zabytków przebiega w sposób zindywidualizowany, typowy dla konkretnego przypadku. W tym przypadku najważniejszą rolę gra tzw. wycena ofertowa. Jest ona darmowa i obejmuje oględziny obiektu przez specjalistę, który oceni zakres prac i oszacuje koszty. Ponadto poinformuje właściciela budowli o użyciu danych specyfików i metod, dzięki czemu nie dojdzie do nieumyślnego zniszczenia drewna.

Kontakt


Renowacja mebli

Renowacja zabytków