Sodowanie to nieinwazyjna, ekologiczna metoda oczyszczania drewna

Sodujemy m.in. domy drewniane, kościoły, karczmy, domki letniskowe i inne obiekty drewniane

Maszyny do sodowania drewna

NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ JEST SODOWANIE DOMÓW DREWNIANYCH, KARCZM  KOŚCIOŁÓW CEGŁY I WIELE INNYCH. 
Metodę sodowania zalecamy jako w 100% ekologiczną i nieszkodliwą dla środowiska.
Najlepsza alternatywa dla szkodliwego piaskowania! Bądź powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką!
Sodowanie wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie znanym w Europie i w USA.

Sodowanie to proces oczyszczania powierzchni drewnianych za pomocą obróbki ściernej strumieniowej. Jest to metoda szczególnie chętnie wykorzystywana podczas czyszczenia powierzchni delikatnych, które mogłyby ulec uszkodzeniu podczas tradycyjnego czyszczenia np. piaskowania, szorowania. Czym soduje się dom z drewna? Podczas tej metody wykorzystywane są specjalistyczne urządzenia. Sodowanie maszyna posiada zbiornik ciśnieniowy, gdzie znajdują się granulki sody. Są one „wyrzucane” na oczyszczaną powierzchnię pod sporym ciśnieniem. Granulki uderzają ze sporą siłą, dzięki czemu usuwają wszelkie zanieczyszczania. Warto wiedzieć, że jest to metoda praktycznie bezinwazyjna. Nie trzeba obawiać się uszkodzeń, czy też zniszczeń.

Jaki sprzęt do sodowania?
Sprzęt do sodowania musi być przede wszystkim dobrze dobrany do przeprowadzanych usług. Muszą być to urządzenia, które spełniają rygorystyczne normy i standardy. Ważne jest to, aby moc sprzętu można było elastycznie dopasowywać. Dzięki temu możliwa jest zarówno obróbka wielkopowierzchniowa, jak i bardzo precyzyjna. Trzeba także dodać, że sprzęt do sodowania musi być wydajny. Wpływa to na koszt całej usługi. Dobry sprzęt do sodownia jest drogi w zakupie. Właśnie dlatego znacznie bardziej opłacalne jest skorzystanie z usług profesjonalnego przedsiębiorstwa. Nie tylko nie musimy ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem urządzenia, ale również mamy pewność, że usługa zostanie przeprowadzona rzetelnie i fachowo.

Czym musi wyróżniać się sprzęt do sodowania?
Maszyna do sodowania musi być również komfortowa w użytkowaniu. Bezpośrednio przekłada się to na efekt końcowy obróbki. Posiadając dobry sprzęt można dokładnie oczyścić nawet trudno dostępne miejsca. Dzięki temu rezultaty oczyszczania będą naprawdę zadowalające. Wysokiej klasy urządzenia usuwają najcięższe zabrudzenia.

Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3
Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt

Czyszczenie, sodowanie domów letniskowych

Aby drewniana elewacja robiła na patrzącym wrażenie, musi być czysta i zadbana.

Sodowanie, czyszczenie skansenów

Skanseny jako obiekty o tak dużym znaczeniu historycznym, niektóre to przecież prawdziwe zabytki klasy światowej, wymagają bardzo delikatnego traktowania podczas prac renowacyjnych.

Czyszczenie kamienic i budynków mieszkalnych

Dzięki odpowiedniej renowacji nawet bardzo leciwa kamienica może zyskać całkiem nowe życie i nowy wygląd.

Czyszczenie, sodowanie drewnianych kościołów

Zadaniem czyszczenia drewnianych kościołów, które wykonuje się poprzez sodowanie, jest przywrócenie im naturalnego koloru.

Czyszczenie, sodowanie hoteli i pensjonatów

Sodowanie w przeciwieństwie do tradycyjnego piaskowania jest całkowicie bezinwazyjne, więc nie uszkadza czyszczonej powierzchni.

Czyszczenie, sodowanie jachtów

Nie da się ukryć, że utrzymanie jachtu lub łodzi w czystości nie jest rzeczą łatwą.

Sodujemy, poddajemy renowacji i czyszczeniu

Oferujemy kompleksową renowację różnego typu obiektów drewnianych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Odnawiamy nie tylko domy, ale również tarasy, zabytki, obiekty użyteczności publicznej, budowle przemysłowe, a także wiele innych. Przez lata naszej działalności udało nam się zdobyć uznanie klientów z wielu miejscowości i regionów. Warto wspomnieć, że usługi dedykujemy wszystkim mieszkańcom każdej części kraju. Dojeżdżamy pod adres wskazany przez klienta.

Obszar działania firmy obejmuje teren całego kraju i podzielony jest na cztery sektory:
– północna Polska – Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok i inne;
– zachodnia Polska – Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz i inne;
– wschodnia Polska – Warszawa, Łódź, Kielce, Lublin i inne;
– południowa Polska – Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów i inne.
Wśród innych zalet przemawiających na korzyść Grupy Areca wymienić można bogate doświadczenie, solidność, elastyczność, szybkość reakcji oraz atrakcyjne ceny.

Zadzwoń już teraz:

883989307

lub napisz: