Domy wykonane z drewna wymagają uszczelnienia, aby zapewnić optymalne warunki termoizolacyjne.

Kitowanie dodatkowo uchroni przed ucieczką ciepła i wzrostem kosztów ogrzewania.

Grupa Areca – daj nowe życie swojemu domu.
Zaufało nam tysiące klientów.

Innowacyjny sposób na uszczelnianie domów z bali

Domy wykonane z drewna wymagają uszczelnienia, aby zapewnić optymalne warunki termoizolacyjne, uchronić się przed ucieczką ciepła i wzrostem kosztów ogrzewania. Skutecznym sposobem na pozbycie się problematycznych szczelin między balami jest zastosowanie specjalnego kitu przeznaczonego do konstrukcji drewnianych. Za jego pomocą można zniwelować pęknięcia w balach/belkach. Wykonuje się go także do wypełnienia szczelin wokół okien i drzwi. Klienci mogą przebierać w odcieniach, ponadto może być przemalowany po wyschnięciu na dowolny kolor. Coraz więcej klientów decyduje się na kitowanie domów drewnianych ze względu na długą żywotność zastosowanych preparatów.

Uszczelnianie domów drewnianych, kitowanie bali.

Profesjonalne usługi uszczelniania domów z bali świadczone są na terenie całego kraju, realizacja zlecenia zajmuje zaledwie kilka dni. Jest to alternatywa dla kładzenia ocieplenia na ściany, umożliwia zniwelowanie przewiewów i przecieków. Sposobem na poprawienie właściwości cieplnych domów wykonanych z drewna, zapewnienie skutecznej ochrony bali przed działaniem wilgoci i pasożytów jest uszczelnienie konstrukcji przy pomocy kitu. Wyróżnia się on świetną przyczepnością i jednocześnie wydłużoną żywotnością, odpornością na działanie szeregu niekorzystnych czynników atmosferycznych. Kit Woodchink uszczelnia połączenia i pęknięcia zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Wykorzystuje się go do naprawy pęknięć i szczelin w tynkach sztukatorskich. Można aplikować go także na przejścia między betonem i drewnem.

Zapewniamy:

  •  JAKOŚĆ I RZETELNOŚĆ NASZYCH USŁUG
  •  PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE
  •  SZYBKĄ REALIZACJĘ ZAMÓWIEŃ
  • DOBÓR MATERIAŁÓW NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE TECHNICZNYM
  •  UDZIELAMY GWARANCJI SKUTECZNOŚCI I TRWAŁOŚCI
  •  METODA SODOWA POWIERZCHNI
  •  PROPONUJEMY NAJLEPSZE CENY RYNKOWE!

Kit uszczelniający nakłada się przy pomocy pistoletu mechanicznego, wypełniając dokładnie połączenia i krawędzie. Do wykonania fug stosuje się specjalne szpatułki/szpachelki z drewna lub stali nierdzewnej. Kluczowe jest to, aby materiał uszczelniający został właściwie wciśnięty w szczelinę. Jako że kit bardzo szybko wysycha, trzeba go od razu rozprowadzać. Zbyt szybkie odparowanie wody może przyczynić się do powstania mikropęknięć i pęcherzyków powietrza. Optymalnymi warunkami do uszczelniania domów z bali za pomocą kitu jest bezdeszczowa i bezsłoneczna pogoda. Po miesiącu od nałożenia kitu osiąga on całkowite właściwości plastyczne. Prawidłowo wykonane uszczelnienie zachowuje stałą giętkość, jest odporne na UV i ujemne temperatury, niepodatne na działanie pleśni i owadów.

Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3
Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt

Oferujemy kompleksowe uszczelnianie różnego typu obiektów drewnianych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zapewniamy realizację termoizolacji nie tylko domów, ale również tarasów, zabytków, obiekty użyteczności publicznej, budowle przemysłowe, a także wiele innych. Przez lata naszej działalności udało nam się zdobyć uznanie klientów z wielu miejscowości i regionów. Warto wspomnieć, że usługi dedykujemy wszystkim mieszkańcom każdej części kraju. Dojeżdżamy pod adres wskazany przez klienta.

Obszar działania firmy obejmuje teren całego kraju i podzielony jest na cztery sektory:
– północna Polska – Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok i inne;
– zachodnia Polska – Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz i inne;
– wschodnia Polska – Warszawa, Łódź, Kielce, Lublin i inne;
– południowa Polska – Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów i inne.
Wśród innych zalet przemawiających na korzyść Grupy Areca wymienić można bogate doświadczenie, solidność, elastyczność, szybkość reakcji oraz atrakcyjne ceny.

Zadzwoń już teraz:

883989307

lub napisz: