Sodowanie Zielona Góra

Sodowanie drewna to ekologiczna i skuteczna metoda renowacji

Specjalizacją naszej firmy od dwunastu lat jest renowacja domów, a także sodowanie drewna.

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z usług naszej firmy?

Nasi specjaliści do każdego, nawet najmniejszego zlecenia, używają wyłącznie markowych, najwyższej klasy sprzętów. Ponadto pracownicy są nie tylko właściwie przeszkoleni, ale również doświadczeni i wykwalifikowani. Jesteśmy również w stanie dopasować się do każdego klienta.
Wykonujemy usługi nie tylko dla prywatnych klientów. Poradzimy sobie również z obiektami użyteczności publicznej, kościołami czy karczmami. Wyróżniamy się także na bardzo trudnym i konkurencyjnym rynku najwyższej możliwej jakości usługami w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sodowanie drewna
Czyszczenie i konserwacja dachów (gontów)
Usuwanie pleśni i przebarwień
Malowanie i impregnacja.

Dlaczego warto zdecydować się na sodowanie Zielona Góra wykonywane przez naszą firmę?

Do największych atutów wykonywanego przez nas sodowania należy koniecznie zaliczyć przede wszystkim fakt, że metoda ta w żaden sposób nie uszkodzi drewna. Ponadto nie wpływa na szerzenie się wilgoci. Jesteśmy w stanie w ten sposób usunąć różnego rodzaju zagrzybienia, zacieki czy mech. Powierzchnia będzie doskonale przygotowana przez naszych specjalistów pod malowanie czy lakierowanie. Nie zostanie również skrócona długowieczność drewna.

Sodowanie, czyszczenie, renowacja domów i obiektów użyteczności publicznej

Dlaczego warto zdecydować się na wykonywane przez nas renowacje?
Specjalizujemy się od 12 lat w wykonywaniu renowacji różnego rodzaju drewnianych budowli. Ogromnym atutem naszych działań jest dokonywanie bezpłatnej wyceny potencjalnego remontu. Klient w ten sposób uzyska od razu informacje, na jakie koszty musi się przygotować. Nasi specjaliści uzgadniają dokładnie z klientami zakres prac, a także fakt, jakie materiały będą wykorzystywane. Jesteśmy w stanie zaoferować m.in. odgrzybianie drewna czy usuwanie mchu z drewnianych powierzchni. Ponadto wykonujemy impregnację środkami biobójczymi, co zapobiega zaleganiu się roślin czy insektów.
Obszary działania
Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3

Przymierzasz się do odnowienia Twojego domu? Nie wiesz jak się w ogóle do tego zabrać i jak w skuteczny sposób oczyścić powierzchnię Twojej elewacji, przed ich ponownym malowaniem? Jeśli jesteś z Zielonej Góry lub jej najbliższej okolicy Grupa Areca przychodzi z pomocą, oferując nowoczesną i w pełni nieinwazyjną metodę oczyszczania powierzchni, jaką jest sodowanie.

Jakie są najważniejsze zalety sodowania?

Główne korzyści, wynikające ze stosowania sodowania do oczyszczania powierzchni elewacyjnej budynku jest to, że:
– nie uszkadza struktury materiału, który tworzy elewację;
– nie wpływa na szerzenie się wilgoci;
– jest dobrym sposobem na przygotowanie powierzchni do lakierowania lub malowania;
– nie wiąże się z koniecznością przeprowadzania wymiany dotychczasowej elewacji;
– usuwa z powierzchni różnego rodzaju grzyby, mech, czy też zacieki;
– nie skraca czasu wytrzymałości danego materiału.

Tym samym, sodowanie wydaje się być najlepszą metodą do przygotowania ścian zewnętrznych Twojego domu na renowację. Pamiętaj, że im lepiej uda Ci się oczyścić ściany budynku – tym trwalszy będzie lakier lub farba, którą pomalujemy nasz dom.

Sodowanie budowlane – sodowanie drewna lub cegły, jak również sodowanie starej karoserii samochodowej lub innych elementów w motoryzacji – to wszystko przeprowadzi dla Ciebie grupa Areca w rewelacyjnej cenie już dziś! Zatem, jeśli jesteś z okolic Zielonej Góry i odnawiasz swój dom lub swój stary zabytkowy samochód nie zwlekaj i zainwestuj już dziś w najlepszą i najbardziej ekologiczną metodę oczyszczania powłok – sodowanie Zielona Góra to z pewnością najlepsza oferta dla ścian Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu!

Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt