Sodowanie Wrocław

Sodowanie drewna to ekologiczna i skuteczna metoda renowacji

>Długotrwałe użytkowanie budynków mieszkalnych sprawia, że z czasem ich renowacja jest nieunikniona. Sodowanie drewna to doskonała metoda, dzięki której każdy drewniany obiekt nawet po wielu latach użytkowania pięknie się prezentuje.

Sodowanie Wrocław – profesjonalna renowacja drewnianych obiektów
Sodowanie elewacji drewnianych budynków jest najlepszą alternatywą dla szkodliwego piaskowania oraz powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką. Jest ono zawsze wykonywane z użyciem najnowszej generacji sprzętu, a metoda ta jest w pełni bezpieczna i co najważniejsze ekologiczna.
Sodowanie jest nieinwazyjną metodą czyszczenia powierzchni, bowiem nie zmienia struktury czyszczonego materiału. Jest o wiele łagodniejsze od tradycyjnego piaskowania, podczas którego o natryskiwaną powierzchnię uderza mnóstwo cząsteczek ścierniwa, co powoduje liczne wgniecenia i zarysowania.

Sodowanie drewna
Czyszczenie i konserwacja dachów (gontów)
Usuwanie pleśni i przebarwień
Malowanie i impregnacja.

Usługi te są świadczone na wysokim poziomie. Fachowcy z Wrocławia oferują szybkie i sprawne czyszczenie drewnianych elewacji kościołów, obiektów zabytkowych, prywatnych domów oraz wielu różnorodnych budynków przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Sodowanie, czyszczenie, renowacja domów i obiektów użyteczności publicznej

Renowacja budynków – zakres świadczonych usług
Zakres prac związanych z renowacją budynków jest bardzo szeroki. Przed rozpoczęciem wykonywania prac firma dokonuje zawsze bezpłatnej wyceny potencjalnego remontu, dzięki czemu każdy klient jest dobrze zorientowany w kosztach. Wśród wielu oferowanych usług można wymienić:
– odgrzybianie drewnianych elewacji,
– usuwanie mchu z drewnianych powierzchni ,
– usuwanie farb oraz wielu innych pozostałości w celu odzyskania pierwotnej faktury drewna,
– czyszczenie drewna z zacieków, co powoduje przywrócenie drewnu dawnego koloru,
– impregnacja specjalnymi środkami biobójczymi, co znacznie zapobiega zalęganiu w drewnie insektów oraz roślin,
– powlekanie drewnianych powierzchni powłoką ognioochronną.

Gruntowna renowacja domów sprawia, że na długo cieszy się on pięknym oraz estetycznym wyglądem.

Obszary działania
Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3

Sodowanie to nowoczesna, całkowicie ekologiczna metoda usuwania brudu i starych warstw z różnych powierzchni. Jej największą zaletą jest uniwersalność i bezpieczeństwo.

Zalety sodowania

Sodowanie wykorzystuje naturalne właściwości sody oczyszczonej, które pod wpływem wysokiego ciśnienia zostają zwielokrotnione. Wystrzelone cząsteczki odpowiednio zgranulowanej sody powodują odpadanie brudu, starych powłok farb od powierzchni czyszczonej bez jej uszkadzania.

Sodowanie jest całkowicie ekologiczną metodą czyszczenia różnych powierzchni. Nie powoduje ich penetracji i zmiany struktury, nie wpływa negatywnie na warunki pracy. Nie powoduje zarysowań, wgnieceń i innych uszkodzeń. Za to przywraca im wcześniejszy wygląd, dodatkowo powoduje zabezpieczenie na przyszłość.

Zastosowanie sodowania

Sodowanie jest metodą uniwersalną, która może być stosowana do czyszczenia powierzchni o różnej strukturze. Najczęściej stosowane jest do czyszczenia:

• obiektów zabytkowych z drewna i cegły,
• elementów metalowych, ceramicznych,
• elewacji z graffiti,
• elementów z aluminium.

Bez względu na czyszczoną powierzchnię zachowuje ona swoje właściwości, nie matowieje, nie staje się porowata. Z tego powodu sodowanie drewna i cegły w przypadku obiektów zabytkowych jest najlepszą metodą przywrócenia im pierwotnego wyglądu.

Naszą ofertę sodowanie Wrocław kierujemy do mieszkańców i firm działających na tym obszarze. Oferujemy indywidualne dobranie najbardziej skutecznej metody oraz kalkulację cen uzależnioną od stopnia zaawansowania prac.

Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt