Sodowanie Szczecin

Sodowanie drewna to ekologiczna i skuteczna metoda renowacji

Specjalizacją naszej, niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmy, jest sodowanie drewna, a także renowacja domów.

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z naszych usług?
Ogromne doświadczenie sprawiło, że znamy potrzeby klientów i dlatego możemy im profesjonalnie doradzić, jeżeli chodzi o wybór optymalnego rozwiązania. Ponadto cały czas się rozwijamy i podnosimy nasze kwalifikacje. Jesteśmy w stanie w ten sposób bez żadnego problemu dostosować się na zmieniających się trendów. Charakteryzuje nas również bardzo szybkie działanie. W bardzo krótkim czasie możemy przekazać klientowi wszystkie niezbędne informacje, będzie on mógł w ten sposób uzyskać praktycznie wszystkie konieczne informacje o naszej firmie. Nasi wykwalifikowani pracownicy udzielają także wsparcia technicznego.

Sodowanie drewna
Czyszczenie i konserwacja dachów (gontów)
Usuwanie pleśni i przebarwień
Malowanie i impregnacja.

Dlaczego warto zdecydować się na wykonywane przez nas sodowanie Szczecin?

Wykonywane przez nas sodowanie jest przede wszystkim zupełnie nieinwazyjną metodą czyszczenia powierzchni. Sodowanie nie jest w stanie zmienić struktury materiału, który jest czyszczony. Jest to zatem zdecydowanie łagodniejsza metoda w porównaniu do znacznie popularniejszego piaskowania, w trakcie którego liczne cząsteczki ścierniwa uderzają o natryskiwaną powierzchnię. Powodowane są w ten sposób zarysowania czy wgniecenia.

Sodowanie, czyszczenie, renowacja domów i obiektów użyteczności publicznej

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług jeżeli chodzi o renowację?

Przeprowadzana przez nas renowacja przebiega w sposób bardzo zindywidualizowany, metoda dobrana jest do poszczególnych przypadków czy typów budowy. Ogromnym naszym atutem jest darmowa wycena, w ten sposób klient od razu wie, z jakim kosztem musi się liczyć. Nasz specjalista dokona bardzo dokładnych oględzin obiektu, a dopiero później udzieli właścicielom informacji, jakie specyfiki czy metody są rekomendowane. W ten sposób nie ma możliwości, by doszło do nieumyślnego zniszczenia drewna.

Obszary działania
Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3

Cegła, drewno są materiałami, które chłoną wodę, a wraz z nią kurz, sadzę i inne zanieczyszczenia. Po latach pod ich wpływem zmieniają swój wygląd, przede wszystkim kolor.
Sodowanie sposobem odzyskanie dawnego blasku

Czyszczenie budynków za pomocą sodowania ma wiele zalet:
• jest ekologiczne dla obiektu i pracowników,
• jest metodą bezinwazyjną – nie powoduje zmiany w strukturze czyszczonej powierzchni,
• jest bardzo skuteczne – cząsteczki brudu pod wpływem sody odrywają się od powierzchni,
• drewno, cegła odzyskują swoje pierwotne barwy.

Do niedawna najczęściej stosowaną metodą czyszczenia obiektów budowlanych było piaskowanie. Metoda bardzo skuteczna, ale bardzo inwazyjna, powodująca ubytki w strukturze powierzchni czyszczonej. O ile odgrywa to mniejszą rolę odnawianiu domków jednorodzinnych, o tyle w przypadku obiektów zabytkowych ma bardzo duże znaczenie.

Sodowanie drewna
Drewno jest materiałem szczególnie wrażliwym na działanie czynników zewnętrznych. Szczególnie dotyczy to drewna stosowanego w budownictwie wiele lat temu, kiedy nie stosowano nowoczesnych metod jego impregnacji pod ciśnieniem. Nie tylko było bardziej narażone na działanie wilgoci i różnego rodzaju zanieczyszczeń, ale także na grzyby, pleśnie, mchy. Sodowanie nie tylko czyści powierzchnię drewna, ale zabezpiecza go także przed szkodnikami.

Kutry, małe statki rybackie szczególnie narażone są na działanie wilgoci, dlatego oferta sodowanie Szczecin skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców tego miasta i jego okolic.

Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt