Sodowanie Białystok

Sodowanie drewna to ekologiczna i skuteczna metoda renowacji

 czym się specjalizujemy?
Specjalizujemy się w sodowaniu zarówno domów drewnianych, jak i karczm czy kościołów. Metoda sodowania, którą stosujemy jest nie tylko w 100% ekologiczna, ale również nieszkodliwa dla środowiska. Ponadto jest to najlepsza możliwa alternatywa dla bardzo szkodliwego piaskowania czy stosowanej przez większość ludzi gąbki, która przyczynia się do powstawania grzyba. Sodowanie Rzeszów jest przez nas wykonywane najbardziej nowoczesnym sprzętem, który jest znany nie tylko w Europie, ale również Stanach Zjednoczonych.

Dlaczego warto powierzyć nam sodowanie?
Jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom bardzo wysoką jakość, a także rzetelność usług. Ponadto do każdego, nawet najmniejszego zlecenia jesteśmy doskonale przygotowani. Charakteryzuje nas także bardzo szybka realizacja zamówień i odpowiedni dobór niezbędnych materiałów. Jeżeli chodzi o sodowanie drewna, to mamy zdecydowanie najkorzystniejsze ceny na tym trudnym i wymagającym rynku.

Sodowanie drewna
Czyszczenie i konserwacja dachów (gontów)
Usuwanie pleśni i przebarwień
Malowanie i impregnacja.

Dlaczego warto powierzyć naszej firmie renowację domów?

Specjalizacją naszej firmy jest również renowacja domów. Polegająca na usuwaniu starych powłok czy zabrudzeń. Ponadto wykonujemy wielokrotną impregnację najlepszymi środkami dostępnymi obecnie na rynku. Metoda dobierana przez nas jest zróżnicowana i zależy od rangi poszczególnych obiektów czy zakładanych walorów architektonicznych.

Wykonywane przez nasz wyceny są darmowe. Jesteśmy w stanie przywrócić blask praktycznie każdej budowli. Renowacja, której dokonamy będzie w stanie tchnąć zupełnie nowe życie w stare budynki mieszkalne. Będą one zatem zdecydowanie bardziej przyjazne dla mieszkańców. W drewnianych budynkach dbamy o ściany i podłogi, które jak wiadomo przez działanie różnego rodzaju czynników mechanicznych czy atmosferycznych są narażone na zniszczenie.

Sodowanie, czyszczenie, renowacja domów i obiektów użyteczności publicznej

Naszą specjalnością jest sodowanie domów drewnianych, karczm  kościołów cegły i innych.
Metodę sodowania zalecamy jako w 100% ekologiczną i nieszkodliwą dla środowiska.
Najlepsza alternatywa dla szkodliwego piaskowania! Bądź powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką!
Sodowanie wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie znanym w Europie i w USA.
Obszary działania
Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3

Efektywne i ekologiczne czyszczenie to wyzwanie dla wielu firm. Środki chemiczne, niektóre materiały naturalne powodują skutki uboczne w postaci uszkodzeń, zmiany barwy, zacieków. Istnieją jednak metody, które eliminują te skutki uboczne, są całkowicie bezpieczne. Jedną z nich jest sodowanie.

Sodowanie całkowicie bezpieczne

Sodowanie to nowoczesna metoda czyszczenia dużych powierzchni budowlanych. Wykorzystano w niej naturalne właściwości czyszczące sody oczyszczonej, czyli wodorowęglanu sodu oraz wysokiego ciśnienia. Połączenie tych dwóch czynników powoduje, że brud z powierzchni czyszczonych „odpada”. Nie pozostawia to żadnych śladów na powierzchni czyszczonej w postaci odbarwień, zacieków oraz ubytków struktury.. Metoda jest więc całkowicie bezinwazyjna.

Soda oczyszczona jest produktem naturalnym całkowicie bezpiecznym nie tylko dla konsumentów, ale także dla pracowników, którzy nie muszą wdychać chemicznych oparów.

Sodowanie drewna

To najlepsza metoda renowacji drewna. Można za jej pomocą usunąć zabrudzenia, stare farby, zmiany wywołane grzybami, mchami.
Sodowanie przywraca obiektom drewnianym ich pierwotny wygląd, dodatkowo zabezpiecza je na przyszłość przed działaniem czynników szkodliwych. Intensywność i zakres prac uzależniona jest od stanu obiektu, ale zawsze można przywrócić ja do dawnego wyglądu.

Realizujemy projekty na terenie całego kraju, ale sodowanie Rzeszów jest naszym priorytetem ze względu na dużą ilość obiektów drewnianych o charakterze zabytkowym na tym obszarze.

Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt