Sodowanie Łódź

Sodowanie drewna to ekologiczna i skuteczna metoda renowacji

Stan elewacji jest wizytówką każdego budynku, zatem warto zadbać o jego schludny oraz estetyczny wygląd. Doskonałym sposobem na oczyszczenie elewacji jest renowacja domów z pomocą specjalistycznej firmy. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się sodowanie elewacji.

Na czym polega sodowanie drewna?
Sodowanie ze względu na łagodność jest optymalnym sposobem czyszczenia drewnianych ścian budynków sakralnych, domów prywatnych i wielu innych obiektów. Usunięcie ze ścian z pomocą tej metody mchu, brudu czy zacieków nie pociąga za sobą uszkodzenia materiału.
Dużą zaletą jest fakt, że po przeprowadzeniu sodowania w drewnie nie będzie zalegać wilgoć, która to często pojawia się po tradycyjnym spryskaniu drewna wodą, co znacznie osłabia deski.
Sodowanie jest doskonałym sposobem na uniknięcie remontu, w celu wymiany zabrudzonych czy też omszałych desek. Każdą drewnianą powierzchnię poddaną sodowaniu można polakierować, gdyż drewno jest wówczas wygładzone oraz pozbawione jakichkolwiek zanieczyszczeń. Dobrze wykonany zabieg pozwala na pominięcie dodatkowych kosztów związanych z renowacją budynku.

Sodowanie drewna
Czyszczenie i konserwacja dachów (gontów)
Usuwanie pleśni i przebarwień
Malowanie i impregnacja.

Renowacja Łódź – profesjonalne usługi dla każdego
Obecnie na rynku usług nie brakuje profesjonalnych firm zajmujących się gruntowną renowacją różnego rodzaju obiektów. Renowacja w Łodzi obejmuje szeroki zakres usług, w skład których wchodzi również korzystne sodowanie budynków. Na życzenie klienta specjaliści zajmują się sodowaniem drewnianych kościołów, karczm, budynków mieszkalnych i wielu innych obiektów. Świadczone usługi cechuje:
– wysoka jakość i rzetelność,
– szybka realizacja zamówień,
– dobór materiałów o wysokim poziomie technicznym,
– atrakcyjne ceny,
– profesjonalne przygotowanie budynku pod renowację,
– udzielanie gwarancji na trwałość wykonywanych zabiegów.

Sodowanie budynków to doskonały sposób na to, aby przez długi czas cieszyć się piękną i estetyczną elewacją swego domu.

Sodowanie, czyszczenie, renowacja domów i obiektów użyteczności publicznej

Naszą specjalnością jest sodowanie domów drewnianych, karczm  kościołów cegły i innych.
Metodę sodowania zalecamy jako w 100% ekologiczną i nieszkodliwą dla środowiska.
Najlepsza alternatywa dla szkodliwego piaskowania! Bądź powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką!
Sodowanie wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie znanym w Europie i w USA.
Obszary działania
Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3

Sodowanie to nowoczesna metoda przywracania czyszczonym powierzchniom ich oryginalnego wyglądu. W USA stosowana od wielu lat, w Polsce coraz bardziej popularna.

Zalety sodowania
Sodowanie to metoda czyszczenia powierzchni przy użyciu sody dawkowanej pod wysokim ciśnieniem. Połączenie naturalnych właściwości czyszczących sody i rozpryskiwania jej z ogromną siłą pozwoliło na opracowanie metody czyszczenia całkowicie ekologicznej i bezpiecznej dla powierzchni czyszczonych. Jest ona bezpieczna także dla pracowników.
Najważniejszą zaletą sodowania jest jej nieinwazyjność. Czyszczone powierzchnie odzyskują swój pierwotny wygląd bez zmatowienia, zarysowań, wg nicień.

Sodowanie drewna
Sodowaniu można poddać różne rodzaje powierzchni, drewno, kamień, cegłę, powierzchnie metalowe i ceramiczne. Szczególne znaczenie ma jednak dla budynków drewnianych.
Drewno wrażliwe jest szczególnie na działanie warunków atmosferycznych, zwłaszcza wilgoci. Wraz z upływem lat ciemnieje, gnieżdżą się korniki, pojawia się grzyb.
Sodowanie drewna pozwala przywrócić budynkom drewnianym ich pierwotny wygląd. Ma to szczególne znaczenie dla niewielkich kościołów, karczm i domów rozsianych w różnych regionach. Sodowanie pozwoli im nie tylko odzyskać dawny wygląd, ale zabezpieczy je równocześnie przed działaniem czynników niekorzystnych.
Sodowanie Łódź to tylko jedna z naszych ofert, ponieważ świadczymy usługi na terenie całego kraju. Wyceny usług dokonujemy indywidualnie w zależności od zakresu prac i wartości architektonicznej obiektu.

Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt