Sodowanie Katowice

Sodowanie drewna to ekologiczna i skuteczna metoda renowacji

Wyczyszczenie elewacji domu często wiąże się z wieloma problemami oraz konsekwencjami. Warto więc zaufać specjalistom. Nasza firma serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty oraz procesu sodowania. Oferujemy bowiem nie tylko stosowanie najnowocześniejszego sprzętu, ale również gwarancję szybkiej realizacji zlecenia przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej uwagi o dobro materiałów.

Dlaczego właśnie my?
Przede wszystkim należy wspomnieć, że oferowane przez nas sodowanie odbywa się z użyciem najnowocześniejszego sprzętu, popularnego zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych. Co więcej, mogą nas Państwo spotkać w wielu miastach. W przypadku takim, jak sodowanie Katowice jest jednym z wielu miejsc, na których terenie działa nasza firma. To jedno z miast, w którym mogą Państwo spotkać się z naszymi usługami. Jako jedna z nielicznych firm gwarantujemy ceny rynkowe oraz obejmujemy gwarancją nasze usługi.

Sodowanie drewna
Czyszczenie i konserwacja dachów (gontów)
Usuwanie pleśni i przebarwień
Malowanie i impregnacja.

Sodowanie domów drewnianych to proces, który posiada naprawdę wiele zalet, jednakże wśród nich należy wymienić najważniejsze. Po pierwsze, nie uszkadza drewna oraz nie powoduje szerzenia się wilgoci. Oprócz tego sodowanie drewna pozwala dokładnie wyczyścić powierzchnię oraz przygotować ją zarówno pod malowanie, jak i impregnację. Co więcej, metoda ta nie pociąga za sobą ryzyka konieczności wymiany desek, a przy okazji pozwala pozbyć się wszelkich grzybów, mchu i zacieków. W przeciwieństwie do piaskowania oraz szorowania gąbką sodowanie nie skraca życia drewna.

Sodowanie, czyszczenie, renowacja domów i obiektów użyteczności publicznej

Naszą specjalnością jest sodowanie domów drewnianych, karczm  kościołów cegły i innych.
Metodę sodowania zalecamy jako w 100% ekologiczną i nieszkodliwą dla środowiska.
Najlepsza alternatywa dla szkodliwego piaskowania! Bądź powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką!
Sodowanie wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie znanym w Europie i w USA.
Obszary działania