Sodowanie to nieinwazyjna, ekologiczna metoda oczyszczania drewna

Sodujemy m.in. domy drewniane, kościoły, karczmy, domki letniskowe i inne obiekty drewniane

Sodowanie

NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ JEST SODOWANIE DOMÓW DREWNIANYCH, KARCZM  KOŚCIOŁÓW CEGŁY I WIELE INNYCH. 
Metodę sodowania zalecamy jako w 100% ekologiczną i nieszkodliwą dla środowiska.
Najlepsza alternatywa dla szkodliwego piaskowania! Bądź powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką!
Sodowanie wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie znanym w Europie i w USA.

Drewniane domki letniskowe, które już na pierwszy rzut oka urzekają swoim niepowtarzalnym wyglądem i urokiem. Aby drewniana elewacja robiła na patrzącym wrażenie, musi być czysta i zadbana. Drewno ma to do siebie, że po latach często ciemnieje i niszczeje, a na jego powierzchni pojawiają się nieestetyczne zacieki, mchy, grzyby czy glony. Mamy na to rozwiązanie!

Sodowanie elewacji drewnianej

Sodowanie jest jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej skutecznych sposobów na oczyszczenie elewacji drewnianej. Rozpędzone do nawet 900 km/h cząsteczki sody rozbijają się o elewację, wydmuchując z niej wszelkie zanieczyszczenia, nawet te nagromadzone przez wiele lat. Po przeprowadzonym sodowaniu drewno powraca do swojego pierwotnego stanu i jest gotowe na dalsze prace.

Co ważne, sodowanie elewacji drewnianej w żaden sposób nie szkodzi czyszczonej powierzchni. Niewielkie i miękkie cząsteczki sody nie pozostawiają po sobie nawet najmniejszego zarysowania. Aby uniknąć nadmiernego pylenia, można zastosować metodę zwaną sodowaniem na mokro.

Sodowanie drewna to najprostszy sposób na szybkie pozbycie się resztek starej farby, zacieków, grzybów, pleśni czy mchu. Nawet najstarsza i najbardziej zaniedbana elewacja domku letniskowego wnet odzyska dawny blask.

Czyszczenie domków letniskowych

Sodowanie to dopiero pierwszy krok na drodze do przywrócenia domkowi letniskowemu dawnej świetności. Po oczyszczeniu powierzchni warto na nią nałożyć specjalne preparaty zabezpieczające ją na wiele kolejnych lat. Dzięki temu zyskuje się pewność, że efekt sodowania nienaruszony utrzyma się przez kolejne sezony.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy w stanie zrobić wiele, by Państwa domki letniskowe na nowo cieszyły oko i odzyskały dawny blask – sodowanie i renowacja wystarczą.

Wykonujemy usługę na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.
Sodowanie domów letniskowych wykonujemy m.in. w Dziwnowie, Mrzeżynie, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim, Mielnie, Łazach, Ustce, Dąbkach, Darłowie, Rowach, Łebie, Karwi, Władysławowie, Jastarni, Helu, Gdyni, Sopocie, Elblągu.

Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3
Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt

Czyszczenie, sodowanie domów letniskowych

Aby drewniana elewacja robiła na patrzącym wrażenie, musi być czysta i zadbana.

Sodowanie, czyszczenie skansenów

Skanseny jako obiekty o tak dużym znaczeniu historycznym, niektóre to przecież prawdziwe zabytki klasy światowej, wymagają bardzo delikatnego traktowania podczas prac renowacyjnych.

Czyszczenie kamienic i budynków mieszkalnych

Dzięki odpowiedniej renowacji nawet bardzo leciwa kamienica może zyskać całkiem nowe życie i nowy wygląd.

Czyszczenie, sodowanie drewnianych kościołów

Zadaniem czyszczenia drewnianych kościołów, które wykonuje się poprzez sodowanie, jest przywrócenie im naturalnego koloru.

Czyszczenie, sodowanie hoteli i pensjonatów

Sodowanie w przeciwieństwie do tradycyjnego piaskowania jest całkowicie bezinwazyjne, więc nie uszkadza czyszczonej powierzchni.

Czyszczenie, sodowanie jachtów

Nie da się ukryć, że utrzymanie jachtu lub łodzi w czystości nie jest rzeczą łatwą.

Sodujemy, poddajemy renowacji i czyszczeniu

Oferujemy kompleksową renowację różnego typu obiektów drewnianych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Odnawiamy nie tylko domy, ale również tarasy, zabytki, obiekty użyteczności publicznej, budowle przemysłowe, a także wiele innych. Przez lata naszej działalności udało nam się zdobyć uznanie klientów z wielu miejscowości i regionów. Warto wspomnieć, że usługi dedykujemy wszystkim mieszkańcom każdej części kraju. Dojeżdżamy pod adres wskazany przez klienta.

Obszar działania firmy obejmuje teren całego kraju i podzielony jest na cztery sektory:
– północna Polska – Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok i inne;
– zachodnia Polska – Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz i inne;
– wschodnia Polska – Warszawa, Łódź, Kielce, Lublin i inne;
– południowa Polska – Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów i inne.
Wśród innych zalet przemawiających na korzyść Grupy Areca wymienić można bogate doświadczenie, solidność, elastyczność, szybkość reakcji oraz atrakcyjne ceny.

Zadzwoń już teraz:

883989307

lub napisz: