Sodowanie Białystok

Sodowanie drewna to ekologiczna i skuteczna metoda renowacji

Nasza firma specjalizuje się w sodowaniu domów drewnianych, wszelkiego rodzaju budynków sakralnych, ceglanych oraz karczm. Korzystamy z najbardziej nowoczesnego sprzętu oraz każdorazowo zwracamy uwagę na środowisko i ekologię. Metoda sodowania bowiem jest w stu procentach ekologiczna oraz w żadnym wypadku nie posiada szkodliwego wpływu na środowisko. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.

Co oznacza sodowanie drewna?

Sodowanie drewna jest metodą, która polega na odpowiednim przygotowaniu wspomnianego drewna pod impregnację, bądź malowanie. Proces ten jest także stosowany w przypadku cegły. W szczególności sodowanie jest popularne przy czyszczeniu powierzchni budynków zabytkowych oraz sakralnych. Jest to metoda, która opiera się na suchej, higroskopijnej sodzie zbierającej wodę. Sodowanie drewna pozwala na między innymi usunięcie mchu, brudu i zacieków.

Sodowanie drewna
Czyszczenie i konserwacja dachów (gontów)
Usuwanie pleśni i przebarwień
Malowanie i impregnacja.

Naszym klientom udzielamy nie tylko wsparcia i doradztwa, ale również przeprowadzamy w miejscach przez nich wskazanych sodowanie z użyciem najwyższej jakości sprzętu. Naszym klientom, zarówno w Białymstoku, jak i w innych miastach, udzielamy gwarancji na wyczyszczone powierzchnie oraz zapewniamy rzetelność wykonywanych usług oraz szybką realizację każdego zlecenia.

Sodowanie, czyszczenie, renowacja domów i obiektów użyteczności publicznej

Naszą specjalnością jest sodowanie domów drewnianych, karczm  kościołów cegły i innych.
Metodę sodowania zalecamy jako w 100% ekologiczną i nieszkodliwą dla środowiska.
Najlepsza alternatywa dla szkodliwego piaskowania! Bądź powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką!
Sodowanie wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie znanym w Europie i w USA.
Obszary działania