Sodowanie to nieinwazyjna, ekologiczna metoda oczyszczania drewna

Sodujemy m.in. domy drewniane, kościoły, karczmy, domki letniskowe i inne obiekty drewniane

Sodowanie, czyszczenie domów drewnianych w Krynicy Zdroju

NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ JEST SODOWANIE DOMÓW DREWNIANYCH, KARCZM  KOŚCIOŁÓW CEGŁY I WIELE INNYCH. 
Metodę sodowania zalecamy jako w 100% ekologiczną i nieszkodliwą dla środowiska.
Najlepsza alternatywa dla szkodliwego piaskowania! Bądź powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką!
Sodowanie wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie znanym w Europie i w USA.

Nasza firma od lat zajmuje się świadczeniem usług czyszczenia domów wykonanych z drewna. Mamy w tej dziedzinie zarówno odpowiednią wiedzę, doświadczenie jak i potrzebne maszyny. Swoje usługi w szczególności kierujemy do mieszkańców Krynicy Zdroju. Możemy Państwu zaoferować efektywne czyszczenie drewna Krynica, które stanowi elewacje budynków czy też konstrukcję tarasów. Proponujemy najnowocześniejszą i najbardziej efektywną technikę sodowania drewna, która pozwoli perfekcyjnie przygotować budynek do impregnacji bądź też malowania.

Czyszczenie domów drewnianych poprzez sodowanie.

Sodowanie drewna jest całkowicie ekologiczną i przyjazną dla środowiska techniką czyszczenia, która daje świetne rezultaty i pozwala w odpowiedni sposób odświeżyć wygląd drewna. Polega ona na natryskiwaniu obiektu strumieniem cząsteczek sody, które rozbijając się o powierzchnię drewna odpowiednio je czyszczą. W efekcie można w bardzo prosty sposób pozbyć się pleśni, mchów i porostów oraz zacieków. Jednocześnie można też pozostać spokojnym o stan samego drewna – jest to metoda, która nie zmienia i nie narusza w żaden sposób struktury drewna, a jedynie podkreśla jego naturalny charakter. Dodatkowo, jej zastosowanie nie powoduje zawilgocenia materiału, gdyż jest to metoda czyszczenia drewna na sucho. Sodowanie drewna odpowiednio je wygładza, pozwala wydobyć jego naturalną strukturę, czyści je i pielęgnuje. To znacznie lepsza propozycja od szkodliwego dla drewna piaskowania czy też mycia i szorowania drewna gąbką na mokro, co powoduje jego zawilgocenie.

Swoje usługi w szczególności proponujemy mieszkańcom Krynicy Zdroju, posiadamy na swoim koncie szereg zakończonych sukcesem realizacji i wierzymy, że będziemy mieć ich coraz więcej. Zawsze profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia i staramy się je wykonać najlepiej jak umiemy. Zapraszamy do kontaktu.

Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3
Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt

Czyszczenie, sodowanie domów letniskowych

Aby drewniana elewacja robiła na patrzącym wrażenie, musi być czysta i zadbana.

Sodowanie, czyszczenie skansenów

Skanseny jako obiekty o tak dużym znaczeniu historycznym, niektóre to przecież prawdziwe zabytki klasy światowej, wymagają bardzo delikatnego traktowania podczas prac renowacyjnych.

Czyszczenie kamienic i budynków mieszkalnych

Dzięki odpowiedniej renowacji nawet bardzo leciwa kamienica może zyskać całkiem nowe życie i nowy wygląd.

Czyszczenie, sodowanie drewnianych kościołów

Zadaniem czyszczenia drewnianych kościołów, które wykonuje się poprzez sodowanie, jest przywrócenie im naturalnego koloru.

Czyszczenie, sodowanie hoteli i pensjonatów

Sodowanie w przeciwieństwie do tradycyjnego piaskowania jest całkowicie bezinwazyjne, więc nie uszkadza czyszczonej powierzchni.

Czyszczenie, sodowanie jachtów

Nie da się ukryć, że utrzymanie jachtu lub łodzi w czystości nie jest rzeczą łatwą.

Sodujemy, poddajemy renowacji i czyszczeniu

Oferujemy kompleksową renowację różnego typu obiektów drewnianych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Odnawiamy nie tylko domy, ale również tarasy, zabytki, obiekty użyteczności publicznej, budowle przemysłowe, a także wiele innych. Przez lata naszej działalności udało nam się zdobyć uznanie klientów z wielu miejscowości i regionów. Warto wspomnieć, że usługi dedykujemy wszystkim mieszkańcom każdej części kraju. Dojeżdżamy pod adres wskazany przez klienta.

Obszar działania firmy obejmuje teren całego kraju i podzielony jest na cztery sektory:
– północna Polska – Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok i inne;
– zachodnia Polska – Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz i inne;
– wschodnia Polska – Warszawa, Łódź, Kielce, Lublin i inne;
– południowa Polska – Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów i inne.
Wśród innych zalet przemawiających na korzyść Grupy Areca wymienić można bogate doświadczenie, solidność, elastyczność, szybkość reakcji oraz atrakcyjne ceny.

Zadzwoń już teraz:

883989307

lub napisz: