Sodowanie to nieinwazyjna, ekologiczna metoda oczyszczania drewna

Sodujemy m.in. domy drewniane, kościoły, karczmy, domki letniskowe i inne obiekty drewniane

Renowacja, sodowanie, czyszczenie skansenów.

NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ JEST SODOWANIE DOMÓW DREWNIANYCH, KARCZM  KOŚCIOŁÓW CEGŁY I WIELE INNYCH. 
Metodę sodowania zalecamy jako w 100% ekologiczną i nieszkodliwą dla środowiska.
Najlepsza alternatywa dla szkodliwego piaskowania! Bądź powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką!
Sodowanie wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie znanym w Europie i w USA.

W Polsce, szczególnie w jej wschodniej części, znajduje się bardzo wiele pięknych obiektów sakralnych, jakimi są cerkwie. Wystarczy wybrać się na przykład w Bieszczady, albo ogólnie na Podkarpacie, by w wielu malutkich wioseczkach podziwiać te zabytki, które często mają nawet kilkaset lat. Robią piorunujące wrażenie, bo idealnie wpisują się w rustykalny i leśny klimat, jaki panuje na tamtych terenach. Osoby odpowiedzialne za to, by te obiekty jeszcze przez wiele lat zachwycały turystów i mieszkańców oraz by pozostały w dobrym stanie technicznym, muszą dbać o to, by regularnie prowadzone były prace renowacyjne. Cerkwie to budynki w całości drewniane, a drewno potrzebuje zabezpieczenia i czyszczenia. Jedną z nowoczesnych metod czyszczenia jest sodowanie, dzięki któremu renowacja skansenów przebiega tak sprawnie.

Renowacja drewna metodą sodowania
Sodowanie drewna to nowoczesna metoda, dzięki której udaje się je odnowić tak, że zostaje oczyszczone z mchu, porostów, pleśni, czy grzybów, czyli wszystkich tych czynników, które bardzo negatywnie wpływają na stan drewnianej elewacji, niszcząc ją. Cerkwie jako obiekty o tak dużym znaczeniu historycznym, niektóre to przecież prawdziwe zabytki klasy światowej, wymagają bardzo delikatnego traktowania podczas prac renowacyjnych. Metody takie jak na przykład piaskowanie, nie sprawdzają się zatem tak dobrze jak wspominane sodowanie, które nie prowadzi do uszkodzenia czy zamoczenia drewna, jest w pełni ekologiczne dla środowiska, odkrywa piękno naturalnego drewna, z jego słojami i sękami oraz indywidualną strukturą. Drewno potem można odpowiednio zabezpieczyć, a następnie przez wiele lat podziwiać efekty pracy. Sodowanie jest wykonywane przy pomocy specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości, jakim może pochwalić się naprawdę niewiele firm w Polsce.

Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3
Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt

Czyszczenie, sodowanie domów letniskowych

Aby drewniana elewacja robiła na patrzącym wrażenie, musi być czysta i zadbana.

Sodowanie, czyszczenie skansenów

Skanseny jako obiekty o tak dużym znaczeniu historycznym, niektóre to przecież prawdziwe zabytki klasy światowej, wymagają bardzo delikatnego traktowania podczas prac renowacyjnych.

Czyszczenie kamienic i budynków mieszkalnych

Dzięki odpowiedniej renowacji nawet bardzo leciwa kamienica może zyskać całkiem nowe życie i nowy wygląd.

Czyszczenie, sodowanie drewnianych kościołów

Zadaniem czyszczenia drewnianych kościołów, które wykonuje się poprzez sodowanie, jest przywrócenie im naturalnego koloru.

Czyszczenie, sodowanie hoteli i pensjonatów

Sodowanie w przeciwieństwie do tradycyjnego piaskowania jest całkowicie bezinwazyjne, więc nie uszkadza czyszczonej powierzchni.

Czyszczenie, sodowanie jachtów

Nie da się ukryć, że utrzymanie jachtu lub łodzi w czystości nie jest rzeczą łatwą.

Sodujemy, poddajemy renowacji i czyszczeniu

Oferujemy kompleksową renowację różnego typu obiektów drewnianych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Odnawiamy nie tylko domy, ale również tarasy, zabytki, obiekty użyteczności publicznej, budowle przemysłowe, a także wiele innych. Przez lata naszej działalności udało nam się zdobyć uznanie klientów z wielu miejscowości i regionów. Warto wspomnieć, że usługi dedykujemy wszystkim mieszkańcom każdej części kraju. Dojeżdżamy pod adres wskazany przez klienta.

Obszar działania firmy obejmuje teren całego kraju i podzielony jest na cztery sektory:
– północna Polska – Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok i inne;
– zachodnia Polska – Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz i inne;
– wschodnia Polska – Warszawa, Łódź, Kielce, Lublin i inne;
– południowa Polska – Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów i inne.
Wśród innych zalet przemawiających na korzyść Grupy Areca wymienić można bogate doświadczenie, solidność, elastyczność, szybkość reakcji oraz atrakcyjne ceny.

Zadzwoń już teraz:

883989307

lub napisz: