Sodowanie to nieinwazyjna, ekologiczna metoda oczyszczania drewna

Sodujemy m.in. domy drewniane, kościoły, karczmy, domki letniskowe i inne obiekty drewniane

Sodowanie, czyszczenie cegły

NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ JEST SODOWANIE DOMÓW DREWNIANYCH, KARCZM  KOŚCIOŁÓW CEGŁY I WIELE INNYCH. 
Metodę sodowania zalecamy jako w 100% ekologiczną i nieszkodliwą dla środowiska.
Najlepsza alternatywa dla szkodliwego piaskowania! Bądź powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką!
Sodowanie wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie znanym w Europie i w USA.

Cegły to znakomity materiał wykończeniowy, który cieszy się ogromną popularnością. Występują one w rozmaitych formach i kolorach, jednak pomimo wielu zalet mają również minusy. Zdecydowanie należy do nich wysoka porowatość, która przekłada się na zjawisko nasiąkania wodą. Cegły chłoną wodę, jednak wraz cieczą gromadzi się m.in. pył, sadza, kurz, a także pozostałe zanieczyszczenia. Sprawia to, że przestają one prezentować się tak dobrze, jak na początku. Kolor jest mniej intensywny, a budynek wygląda po prostu na zniszczony. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty czyszczenie cegły. Dlaczego warto skorzystać z proponowanej przez nas usługi

Nowoczesny sprzęt i techniki pracy
Czyszczenie cegły wykonujemy za pomocą nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń. To właśnie dzięki nim proces ten przeprowadzony jest rzetelnie i dokładnie. W zależności od indywidualnego przypadku wykorzystujemy różnorodne metody czyszczenia, tak aby efekty renowacji były jak najbardziej efektowne.
W przypadku standardowych budynków prywatnych renowację cegły przeprowadzamy najczęściej metodą piaskowania. W tym celu wykorzystujemy ścierniwo o niewielkiej średnicy, które dociera do najgłębszej struktury cegieł, a tym samym eliminuje wszelkie zanieczyszczenia.
W przypadku renowacji obiektów zabytkowych niezbędne jest zastosowanie mniej inwazyjnej techniki, takie jak m.in. sodowanie. Cząsteczki sody wystrzeliwane są pod ciśnieniem, dzięki czemu brud „zmiatany” jest z powierzchni cegły.

Elastyczna oferta i korzystne ceny
Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenia, a także niezbędne kwalifikację. Usługi czyszczenia cegły realizujemy z należytą dokładnością i fachowością. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta, tak więc elastycznie dopasowujemy ofertę do jego potrzeb. Zlecenie realizujemy w możliwie najszybszym terminie. Dzięki wyspecjalizowanej ekipie wszelkie prace przebiegają sprawnie i bezproblemowo. Ponadto gwarantujemy najkorzystniejsze ceny na rynku. Oferujemy wycenę usługi przed jej realizacją.

Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3
Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt

Czyszczenie, sodowanie domów letniskowych

Aby drewniana elewacja robiła na patrzącym wrażenie, musi być czysta i zadbana.

Sodowanie, czyszczenie skansenów

Skanseny jako obiekty o tak dużym znaczeniu historycznym, niektóre to przecież prawdziwe zabytki klasy światowej, wymagają bardzo delikatnego traktowania podczas prac renowacyjnych.

Czyszczenie kamienic i budynków mieszkalnych

Dzięki odpowiedniej renowacji nawet bardzo leciwa kamienica może zyskać całkiem nowe życie i nowy wygląd.

Czyszczenie, sodowanie drewnianych kościołów

Zadaniem czyszczenia drewnianych kościołów, które wykonuje się poprzez sodowanie, jest przywrócenie im naturalnego koloru.

Czyszczenie, sodowanie hoteli i pensjonatów

Sodowanie w przeciwieństwie do tradycyjnego piaskowania jest całkowicie bezinwazyjne, więc nie uszkadza czyszczonej powierzchni.

Czyszczenie, sodowanie jachtów

Nie da się ukryć, że utrzymanie jachtu lub łodzi w czystości nie jest rzeczą łatwą.

Sodujemy, poddajemy renowacji i czyszczeniu

Oferujemy kompleksową renowację różnego typu obiektów drewnianych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Odnawiamy nie tylko domy, ale również tarasy, zabytki, obiekty użyteczności publicznej, budowle przemysłowe, a także wiele innych. Przez lata naszej działalności udało nam się zdobyć uznanie klientów z wielu miejscowości i regionów. Warto wspomnieć, że usługi dedykujemy wszystkim mieszkańcom każdej części kraju. Dojeżdżamy pod adres wskazany przez klienta.

Obszar działania firmy obejmuje teren całego kraju i podzielony jest na cztery sektory:
– północna Polska – Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok i inne;
– zachodnia Polska – Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz i inne;
– wschodnia Polska – Warszawa, Łódź, Kielce, Lublin i inne;
– południowa Polska – Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów i inne.
Wśród innych zalet przemawiających na korzyść Grupy Areca wymienić można bogate doświadczenie, solidność, elastyczność, szybkość reakcji oraz atrakcyjne ceny.

Zadzwoń już teraz:

883989307

lub napisz: