Sodowanie to nieinwazyjna, ekologiczna metoda oczyszczania drewna

Sodujemy m.in. domy drewniane, kościoły, karczmy, domki letniskowe i inne obiekty drewniane

Czyszczenie, renowacja, sodowanie cegły.

Cegły to znakomity materiał wykończeniowy, który cieszy się ogromną popularnością. Występują one w rozmaitych formach i kolorach, jednak pomimo wielu zalet mają również minusy. Zdecydowanie należy do nich wysoka porowatość, która przekłada się na zjawisko nasiąkania wodą. Cegły chłoną wodę, jednak wraz cieczą gromadzi się m.in. pył, sadza, kurz, a także pozostałe zanieczyszczenia. Sprawia to, że przestają one prezentować się tak dobrze, jak na początku. Kolor jest mniej intensywny, a budynek wygląda po prostu na zniszczony. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty czyszczenie cegły. Dlaczego warto skorzystać z proponowanej przez nas usługi?

Nowoczesny sprzęt i techniki pracy
Czyszczenie cegły wykonujemy za pomocą nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń. To właśnie dzięki nim proces ten przeprowadzony jest rzetelnie i dokładnie. W zależności od indywidualnego przypadku wykorzystujemy różnorodne metody czyszczenia, tak aby efekty renowacji były jak najbardziej efektowne.
W przypadku standardowych budynków prywatnych renowację cegły przeprowadzamy najczęściej metodą piaskowania. W tym celu wykorzystujemy ścierniwo o niewielkiej średnicy, które dociera do najgłębszej struktury cegieł, a tym samym eliminuje wszelkie zanieczyszczenia.
W przypadku renowacji obiektów zabytkowych niezbędne jest zastosowanie mniej inwazyjnej techniki, takie jak m.in. sodowanie. Cząsteczki sody wystrzeliwane są pod ciśnieniem, dzięki czemu brud „zmiatany” jest z powierzchni cegły.

Elastyczna oferta i korzystne ceny
Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenia, a także niezbędne kwalifikację. Usługi czyszczenia cegły realizujemy z należytą dokładnością i fachowością. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta, tak więc elastycznie dopasowujemy ofertę do jego potrzeb. Zlecenie realizujemy w możliwie najszybszym terminie. Dzięki wyspecjalizowanej ekipie wszelkie prace przebiegają sprawnie i bezproblemowo. Ponadto gwarantujemy najkorzystniejsze ceny na rynku. Oferujemy wycenę usługi przed jej realizacją.

Kontakt


Sodowanie drewna

Sodowanie budowlane

Sodowanie – motoryzacja

Sodowanie – cegła

Przygotowujemy darmową wstępną wycenę renowacji obiektu.