Sodowanie, renowacja, piaskowanie.

 

Sodowanie, renowacja, piaskowanie.

 

Sodowanie, renowacja, piaskowanie.

 

Sodowanie, renowacja, piaskowanie.

 

Sodowanie, renowacja, piaskowanie.

 

Sodowanie, renowacja, piaskowanie.

1
1

Piaskowanie drewna

Czym jest piaskowanie i kiedy warto zdecydować się na taki sposób oczyszczania materiału?
Piaskowanie to czyszczenie różnego rodzaju powierzchni za pomocą sprężonego powietrza zawierającego piasek albo twarde cząsteczki innych materiałów takich jak żużel koksowniczy, metal, kawałki suchego lodu czy rozdrobnione szkło. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w przypadku renowacji drewnianych mebli. W przeciwieństwie do szlifowania, za pomocą piaskowania można uzyskać większą gładkość materiału, poza tym łatwiej jest dotrzeć do trudno dostępnych miejsc – zakrzywień czy rogów. To doskonałe rozwiązanie, jeżeli zależy nam na otrzymaniu efektu postarzenia mebli.

Metodę piaskowania można wykorzystać do czyszczenia drewna, konstrukcji stalowych, powierzchni kamiennych, ceglanych, betonowych. Chociaż nie jest to proces skomplikowany, aby wykonać poprawne piaskowanie, należy posiadać odpowiednie umiejętności oraz zachować ostrożność, gdyż w czasie prac jest wytwarzany groźny pył. Renowacja drewnianych mebli cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością, dzięki metodzie piaskowania można wydobyć z nich prawdziwe piękno i tchnąć w nie nowe życie. Stare meble poddane renowacji to doskonały element wyposażenia domu czy mieszkania, dodają im charakteru, na pewno przypadną do gustu osobom, które cenią sobie oryginalne aranżacje wnętrz.

Co mamy do zaoferowania?
Oferujemy Państwu piaskowanie drewna, elementów budowlanych, antyków. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem o dużej wydajności, dobieramy odpowiedni rodzaj ścierniwa, jesteśmy w stanie wyczyścić każdy rodzaj materiału. Możemy doradzić w zakresie obróbki strumieniowo – ściernej, gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług oraz konkurencyjne ceny. Na swoje usługi udzielamy gwarancji. Czas realizacji jest ustalany przez nas indywidualnie. Podejmujemy współpracę zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Więcej o piaskowaniu na naszej stronie piaskowaniegroup.pl

Kontakt