W przeciwieństwie do szlifowania, za pomocą piaskowania można uzyskać większą gładkość materiału.

Łatwiej jest dotrzeć do trudno dostępnych miejsc – zakrzywień czy rogów.

Zaufało nam tysiące klientów.
Mamy moc do bycia najlepszymi

Piaskowanie

Czym jest piaskowanie i kiedy warto zdecydować się na taki sposób oczyszczania materiału?
Piaskowanie to czyszczenie różnego rodzaju powierzchni za pomocą sprężonego powietrza zawierającego piasek albo twarde cząsteczki innych materiałów takich jak żużel koksowniczy, metal, kawałki suchego lodu czy rozdrobnione szkło. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w przypadku renowacji drewnianych mebli. W przeciwieństwie do szlifowania, za pomocą piaskowania można uzyskać większą gładkość materiału, poza tym łatwiej jest dotrzeć do trudno dostępnych miejsc – zakrzywień czy rogów. To doskonałe rozwiązanie, jeżeli zależy nam na otrzymaniu efektu postarzenia mebli.

Metodę piaskowania można wykorzystać do czyszczenia drewna, konstrukcji stalowych, powierzchni kamiennych, ceglanych, betonowych. Chociaż nie jest to proces skomplikowany, aby wykonać poprawne piaskowanie, należy posiadać odpowiednie umiejętności oraz zachować ostrożność, gdyż w czasie prac jest wytwarzany groźny pył. Renowacja drewnianych mebli cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością, dzięki metodzie piaskowania można wydobyć z nich prawdziwe piękno i tchnąć w nie nowe życie. Stare meble poddane renowacji to doskonały element wyposażenia domu czy mieszkania, dodają im charakteru, na pewno przypadną do gustu osobom, które cenią sobie oryginalne aranżacje wnętrz.

Co mamy do zaoferowania?
Oferujemy Państwu piaskowanie drewna, elementów budowlanych, antyków. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem o dużej wydajności, dobieramy odpowiedni rodzaj ścierniwa, jesteśmy w stanie wyczyścić każdy rodzaj materiału. Możemy doradzić w zakresie obróbki strumieniowo – ściernej, gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług oraz konkurencyjne ceny. Na swoje usługi udzielamy gwarancji. Czas realizacji jest ustalany przez nas indywidualnie. Podejmujemy współpracę zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3
Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt

Domy letniskowe

Aby drewniana elewacja robiła na patrzącym wrażenie, musi być czysta i zadbana.

Sodowanie skansenów

Skanseny jako obiekty o tak dużym znaczeniu historycznym, niektóre to przecież prawdziwe zabytki klasy światowej, wymagają bardzo delikatnego traktowania podczas prac renowacyjnych.

Kamienice i budynki mieszkalne

Dzięki odpowiedniej renowacji nawet bardzo leciwa kamienica może zyskać całkiem nowe życie i nowy wygląd.

Sodowanie drewnianych kościołów

Zadaniem czyszczenia drewnianych kościołów, które wykonuje się poprzez sodowanie, jest przywrócenie im naturalnego koloru.

Sodowanie hoteli i pensjonatów

Sodowanie w przeciwieństwie do tradycyjnego piaskowania jest całkowicie bezinwazyjne, więc nie uszkadza czyszczonej powierzchni.

Sodowanie jachtów

Nie da się ukryć, że utrzymanie jachtu lub łodzi w czystości nie jest rzeczą łatwą.

Piaskujemy, poddajemy renowacji i czyszczeniu

Oferujemy kompleksową renowację różnego typu obiektów drewnianych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Odnawiamy nie tylko domy, ale również tarasy, zabytki, obiekty użyteczności publicznej, budowle przemysłowe, a także wiele innych. Przez lata naszej działalności udało nam się zdobyć uznanie klientów z wielu miejscowości i regionów. Warto wspomnieć, że usługi dedykujemy wszystkim mieszkańcom każdej części kraju. Dojeżdżamy pod adres wskazany przez klienta.

Obszar działania firmy obejmuje teren całego kraju i podzielony jest na cztery sektory:
– północna Polska – Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok i inne;
– zachodnia Polska – Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz i inne;
– wschodnia Polska – Warszawa, Łódź, Kielce, Lublin i inne;
– południowa Polska – Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów i inne.
Wśród innych zalet przemawiających na korzyść Grupy Areca wymienić można bogate doświadczenie, solidność, elastyczność, szybkość reakcji oraz atrakcyjne ceny.

Zadzwoń już teraz:

883989307

lub napisz: