Sodowanie to nieinwazyjna, ekologiczna metoda oczyszczania drewna

Sodujemy m.in. domy drewniane, kościoły, karczmy, domki letniskowe i inne obiekty drewniane

Czyszczenie, malowanie domów letniskowych

NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ JEST SODOWANIE DOMÓW DREWNIANYCH, KARCZM  KOŚCIOŁÓW CEGŁY I WIELE INNYCH. 
Metodę sodowania zalecamy jako w 100% ekologiczną i nieszkodliwą dla środowiska.
Najlepsza alternatywa dla szkodliwego piaskowania! Bądź powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką!
Sodowanie wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie znanym w Europie i w USA.

Domek letniskowy to miejsce, gdzie można spędzić wiele sielskich momentów. Drewniany domek z pewnością ma swój niepowtarzalny klimat i urok, jednakże po latach może nieco ze swojego czaru stracić. Zabrudzone drewno elewacji nie cieszy oka, jak dawniej. Co robić?

Można zdecydować się na sodowanie i malowanie elewacji – jednym słowem, kompleksową renowację, której chętnie się podejmiemy.

Po pierwsze – sodowanie

Aby móc przystąpić do malowania elewacji, należy koniecznie oczyścić powierzchnię domku. Najlepiej w tej sytuacji sprawdza się sodowanie, które bez szkody dla elewacji usunie z niej wszystkie nagromadzone przez lata zanieczyszczenia, nawet te najbardziej uporczywe.

Podsumowując – sodowanie ma za zadanie przywrócić drewno do surowej postaci pierwotnej. Rozpędzone do maksimum miękkie cząsteczki sody bez najmniejszego problemu usuwają zacieki, resztki starej farby, grzyby, mchy i pleśnie z czyszczonej powierzchni. Z racji tego, że soda jest miękka i bardzo mała, drewno pozostaje nieuszkodzone i nie ma na nim najmniejszej ryski.

Malowanie domków letniskowych

Po wyczyszczeniu elewacji można przystąpić do jej malowania. Z chęcią podejmiemy się tego zadania. Dysponujemy najlepszymi, sprowadzanymi ze Skandynawii preparatami, które zabezpieczą drewno na wiele kolejnych lat. Dzięki temu zyskuje się pewność, że domek letniskowy będzie cieszył oko przez wiele sezonów, bez względu na klimat i warunki atmosferyczne.

Ważne jest, co jeszcze raz trzeba podkreślić, by malowanie drewna odbywało się dopiero po jego uprzednim dokładnym oczyszczeniu. Tylko to gwarantuje odpowiednią przyczepność nakładanych preparatów i trwałość uzyskanych efektów.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Wycena jest oczywiście bezpłatna. Pozwól nam sprawić, by Twój domek letniskowy odżył na nowo!

Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3
Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt

Czyszczenie, sodowanie domów letniskowych

Aby drewniana elewacja robiła na patrzącym wrażenie, musi być czysta i zadbana.

Sodowanie, czyszczenie skansenów

Skanseny jako obiekty o tak dużym znaczeniu historycznym, niektóre to przecież prawdziwe zabytki klasy światowej, wymagają bardzo delikatnego traktowania podczas prac renowacyjnych.

Czyszczenie kamienic i budynków mieszkalnych

Dzięki odpowiedniej renowacji nawet bardzo leciwa kamienica może zyskać całkiem nowe życie i nowy wygląd.

Czyszczenie, sodowanie drewnianych kościołów

Zadaniem czyszczenia drewnianych kościołów, które wykonuje się poprzez sodowanie, jest przywrócenie im naturalnego koloru.

Czyszczenie, sodowanie hoteli i pensjonatów

Sodowanie w przeciwieństwie do tradycyjnego piaskowania jest całkowicie bezinwazyjne, więc nie uszkadza czyszczonej powierzchni.

Czyszczenie, sodowanie jachtów

Nie da się ukryć, że utrzymanie jachtu lub łodzi w czystości nie jest rzeczą łatwą.

Sodujemy, poddajemy renowacji i czyszczeniu

Oferujemy kompleksową renowację różnego typu obiektów drewnianych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Odnawiamy nie tylko domy, ale również tarasy, zabytki, obiekty użyteczności publicznej, budowle przemysłowe, a także wiele innych. Przez lata naszej działalności udało nam się zdobyć uznanie klientów z wielu miejscowości i regionów. Warto wspomnieć, że usługi dedykujemy wszystkim mieszkańcom każdej części kraju. Dojeżdżamy pod adres wskazany przez klienta.

Obszar działania firmy obejmuje teren całego kraju i podzielony jest na cztery sektory:
– północna Polska – Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok i inne;
– zachodnia Polska – Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz i inne;
– wschodnia Polska – Warszawa, Łódź, Kielce, Lublin i inne;
– południowa Polska – Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów i inne.
Wśród innych zalet przemawiających na korzyść Grupy Areca wymienić można bogate doświadczenie, solidność, elastyczność, szybkość reakcji oraz atrakcyjne ceny.

Zadzwoń już teraz:

883989307

lub napisz: