Sodowanie to nieinwazyjna, ekologiczna metoda oczyszczania drewna

Sodujemy m.in. domy drewniane, kościoły, karczmy, domki letniskowe i inne obiekty drewniane

Sodowanie cena

NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ JEST SODOWANIE DOMÓW DREWNIANYCH, KARCZM  KOŚCIOŁÓW CEGŁY I WIELE INNYCH. 
Metodę sodowania zalecamy jako w 100% ekologiczną i nieszkodliwą dla środowiska.
Najlepsza alternatywa dla szkodliwego piaskowania! Bądź powodującego grzyby szorowania czy mycia gąbką!
Sodowanie wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie znanym w Europie i w USA.

Sodowanie to w pełni ekologiczna metoda renowacji budynków drewnianych, czy też murowanych. Jest to znakomita alternatywa dla tradycyjnych metod oczyszczania powierzchni np. piaskowania. To skuteczne przygotowanie przed malowaniem, czy też renowacją. Metoda ta wykorzystywana jest również w przypadku czyszczenia elementów motoryzacyjnych. Wiele osób zastanawia się, czy sodowanie jest drogie. Wycena następuje w sposób indywidualny. Wszystko zależy od stopnia zanieczyszczenia danej powierzchni, czy też jej wielkości. Sodowanie cena zawsze ustalana jest na korzyść klienta. Na pierwszym miejscu stawiane jest jego zadowolenie. Warunki współpracy można elastycznie dopasowywać do potrzeb.

Od czego zależy cena sodowania?
Sodowanie cennik uzależniony jest od tego, jakiego typu powierzchnia będzie oczyszczana. Istnieje spora różnica między sodowaniem wielkopowierzchniowych domów, a niewielkich elementów samochodowych. Na cenę usługi wpływa także jej czasochłonność. Wiele części o skomplikowanych kształtach wymaga ogromnej precyzji, co zajmuje dość sporo czasu. Im bardziej złożona powierzchnia, tym jej dokładne oczyszczenie jest trudniejsze. Cena więc ustalana jest odrębnie na podstawie każdego przypadku.

Czy sodowanie się opłaca?
Cena sodowania nie jest wysoka, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że jest to usługa bezinwazyjna, bezpieczna, a zarazem efektywna. Jest to metoda zalecana w szczególności w przypadku elementów delikatnych i cennych, które mogłyby ulec zniszczeniu (np. podczas szorowania). Sodowanie to usługa najwyższej jakości. Korzystając z niej mamy pewność, że wszystkie elementy zostaną odpowiednio zabezpieczone. Właśnie dlatego sodowanie wykorzystywane jest m.in. podczas renowacji zabytkowych budynków, czy też karoserii samochodowej. Cena sodowania zależy również od tego, jak trudna w czyszczeniu jest dana powierzchnia.

Doświadczenie
12
Zadowolonych klientów
620
Ekologia
100
Zabezpieczonej powierzchni
1.3
Grupa Areca

Sodowanie, renowacja, czyszczenie, konserwacja powierzchni.

Kontakt

Czyszczenie, sodowanie domów letniskowych

Aby drewniana elewacja robiła na patrzącym wrażenie, musi być czysta i zadbana.

Sodowanie, czyszczenie skansenów

Skanseny jako obiekty o tak dużym znaczeniu historycznym, niektóre to przecież prawdziwe zabytki klasy światowej, wymagają bardzo delikatnego traktowania podczas prac renowacyjnych.

Czyszczenie kamienic i budynków mieszkalnych

Dzięki odpowiedniej renowacji nawet bardzo leciwa kamienica może zyskać całkiem nowe życie i nowy wygląd.

Czyszczenie, sodowanie drewnianych kościołów

Zadaniem czyszczenia drewnianych kościołów, które wykonuje się poprzez sodowanie, jest przywrócenie im naturalnego koloru.

Czyszczenie, sodowanie hoteli i pensjonatów

Sodowanie w przeciwieństwie do tradycyjnego piaskowania jest całkowicie bezinwazyjne, więc nie uszkadza czyszczonej powierzchni.

Czyszczenie, sodowanie jachtów

Nie da się ukryć, że utrzymanie jachtu lub łodzi w czystości nie jest rzeczą łatwą.

Sodujemy, poddajemy renowacji i czyszczeniu

Oferujemy kompleksową renowację różnego typu obiektów drewnianych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Odnawiamy nie tylko domy, ale również tarasy, zabytki, obiekty użyteczności publicznej, budowle przemysłowe, a także wiele innych. Przez lata naszej działalności udało nam się zdobyć uznanie klientów z wielu miejscowości i regionów. Warto wspomnieć, że usługi dedykujemy wszystkim mieszkańcom każdej części kraju. Dojeżdżamy pod adres wskazany przez klienta.

Obszar działania firmy obejmuje teren całego kraju i podzielony jest na cztery sektory:
– północna Polska – Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok i inne;
– zachodnia Polska – Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz i inne;
– wschodnia Polska – Warszawa, Łódź, Kielce, Lublin i inne;
– południowa Polska – Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów i inne.
Wśród innych zalet przemawiających na korzyść Grupy Areca wymienić można bogate doświadczenie, solidność, elastyczność, szybkość reakcji oraz atrakcyjne ceny.

Zadzwoń już teraz:

883989307

lub napisz: